Biomet is now Zimmer Biomet

Biomet
 
 

  •  
Biomet’e Hoş Geldiniz

Bir Hasta. Bir cerrah

Biomet ürünleri, yılda 1,000,000 kereden fazla bir cerrahın bir hastaya, kişiye özel bakım sağlamasına yardımcı olur.

Eğer tıbbi bir uzmansanız ve Biomet’in ortopedik protez ürün yelpazesi veya cerrahlar ve ameliyathane hemşireleri için dünya çapındaki eğitim ve çalışma programları hakkında daha fazlasını bilmek istiyorsanız, lütfen Tıbbi Uzman bölümümüzü ziyaret ediniz.

Artrit (Eklem iltihabı yada kireçlenme) hakkında bilgi veya ortopedik cerrahi düşünüyorsanız, farklı tipte protez ameliyatlarının yanı sıra, ameliyat öncesi ve sonrası tavsiyeler ve hızlı iyileşmeye yardımcı olmak amacıyla, genel sağlık ipuçları hakkında bilgi için lütfen Hastalar ve Hastabakıcılar bölümümüzü ziyaret ediniz.

Kurucularımız Biomet’i 1977 yılında yarattılar ve o andan itibaren şirketi dünya çapında 70 ülkede çalışmalarda bulunan global bir işletmeye dönüştürdüler. En son mühendislik çalışmalarımız ve ortopedik implantların tasarımları ve üretimlerindeki yeniliğe bağlılığımız, hastanelerle uzun soluklu ilişkilerimizin temelini oluşturdu. Geçmişimiz ve şirketimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz, lütfen Şirketimiz bölümnü ziyaret ediniz.